Swami Anahata
Rīga, Latvija 3. - 13. Septembris

Swami Anahata

Daudzi Swami Anahata pasaulē pazīst kā reto tantras pasniedzēju, kurš dalās pieredzē un vada grupas tieši vīriešiem, meklējot atbildes par tik ļoti konfrontēto Vīrišķības lomu mūsdienās.

Taču nu jau vairākus gadus, pētot attiecību, seksualitātes un mīlestības fenomenus, apgaismo pārus, individuālos patiesības meklētājus, kā arī apmāca jaunus tantras pasniedzējus. Swami Anahata – patiess, tiešs, ļoti mīlošs.

Nodarbību Piedāvājums:

06.09. Prakstiskās pāru meditācijas: Savienojoties mīlestībā

Ko tu vari darīt, lai atrisinātu ikdienišķas problēmas, kas veidojas šajā svētajā savienībā starp sievieti un vīrieti?

03.09. Lekcija sievietēm: Parunāsim par Vīriešiem!

Praktiska informācija un pieredze, kas palīdzēs saprast vīriešus un dos tev iespēju mainīt savas attiecības ar vīriešiem

04.09. Lekcija vīriešiem: Mežonīgais vīrietis guļamistabā

Šis ir aicinājums vīriešiem, kas vēlas atrast veselīgu veidu kā izmantot savu vīrišķo ķermeņa un prāta enerģiju, lai veiksmīgi funkcionētu savā dzīvē, spētu veidot izpratni un uzticēšanos. Mūsu ģimenes sistēmā un sabiedrībā augošiem vīriešiem nav gandrīz nekāda atbalsta un zināšanu nodošanas, kas ļautu vīrietim izpaust savu vitalitāti un jūtīgumu.

11.-13.09. Retrīts. Vīrišķais - Sievišķais. Polaritāšu deja.

POLARITĀTE ir magnētisms, dzirksts, pievilkšanās, kas notiek starp vīrišķo un sievišķo enerģiju. Mūsdienu dzīvesveids un seno zināšanu trūkums izjauc šo dabisko polaritātšu deju un attālina no potenciāli vienas no spēcīgākajām garīgās transformācijas iespējām.

09.09. Ievadlekcija: Patiesība par to, kas ir senās tantras zināšanas

Tantra ir viens no ātrākajiem apziņas transformācijas instrumentiem, kas palīdz risināt cilvēka iekšējos jautājums, arī tos, kas saistīti ar vīrišķo un sievišķo enerģiju.

Taču mūsdienu sabiedrībā par to trūkst informācijas un cilvēkiem nav pieejamas šīs senās zināšanas, kas izskaidro mūsu domu, jūtu, emociju, “programmu”, enerģijas darbības pamatprincipus, kas fiziski izpaužas un ietekmē mūsu dzīves.