Lekcija vīriešiem: Mežonīgais vīrietis guļamistabā

Nodarbības Apraksts

Šis ir aicinājums vīriešiem, kas vēlas atrast veselīgu veidu kā izmantot savu vīrišķo ķermeņa un prāta enerģiju, lai veiksmīgi funkcionētu savā dzīvē, spētu veidot izpratni un uzticēšanos. Mūsu ģimenes sistēmā un sabiedrībā augošiem vīriešiem nav gandrīz nekāda atbalsta un zināšanu nodošanas, kas ļautu vīrietim izpaust savu vitalitāti un jūtīgumu.

♋️ Vēl jo vairāk – mums nav veselīgu piemēru, kas atstāj vīriešus neizpratnē un izolācijā.

Balsoties uz savas personīgās pieredzes, kā arī vadot vīriešu retrītus, Swami Anahata aicina uz tikšanos vīriešus, kas jūt sevī aicinājumu sanākt kopā un dalīties savā enerģijā. Šis ir aicinājums ikvienam, kas jūt, ka nepieciešams aktualizēt pamatizpratni par vīrišķo enerģiju, lai virzītos uz priekšu pasaulē un spētu uzņemties atbildību par veselīga pienesuma veidošanu.

♋️ Uzzināsim:
* Vīrišķās enerģijas pamatprincipi
* Kā vīrišķie hormoni maina mūsu seksualitāti un pieķeršanos?
* Kā atšķiras sievietes un vīrieša emociju izpausmes?
* Kas notiek, kad “bullis” pārtop par “vērsi”?
* Dalīšanās par tēmām, kam nepieciešama uzmanība
* Jautājumi un atbildes

🏆SWAMI ANAHATA
Daudzi Anahatu Pasaulē pazīst kā reto tantras pasniedzēju, kurš dalās savā 20 gadu pieredzē un vada grupas tieši vīriešiem, meklējot atbildes par tik ļoti komfrontēto Vīrišķības lomu mūsdienās. Taču nu jau vairākus gadus, pētot attiecību, seksualitātes un mīlestības fenomenus, apgaismo pārus, individuālos patiesības meklētājus, kā arī apmāca jaunos tantras pasniedzējus.
Patiess meistars Sevis izzināšanā, meditācijās un apzinātībā. Viņa nodarbībās iespējams gan ieskatīties savas zemapziņas apslēptākajās dzīlēs, gan saņemt veselīgu humora un prieka devu.

CENA: 45 EUR (*30 EUR Piesakot Savu Dalību Līdz 02.09.2020)

Piesakies