Lekcija sievietēm: Parunāsim Par Vīriešiem!

Nodarbības Apraksts

Kāpēc vīrieši attiecību sākumā ir patiešām lieliski un dāvina ziedus, velta savu uzmanību un se*** ir brīnišķīgs, taču pēc dažiem mēnešiem viņu enerģija teik novirzīta uz sociāliem medijiem, sporta pārraidēm, darbu, un savienošanās ar sievieti – paliek pēdējā sarakstā?

♋️ Šajā seminārā Swami Anahata dalīsies ar vērtīgu informāciju, praktiskiem rīkiem un pieredzi, kas gadu laikā izkristalizējusies vadot vīriešu grupas, ko vīrieši vēlētos nodot zināšanai – sievietēm. Tas palīdzēs izprast vīriešus un dos tev iespēju mainīt savas attiecības ar vīriešiem.

♋️ Būtiskākās atšķirības starp vīrieti un sievieti:
* Kāpēc vīrieši ir tieši tādi, kādi viņi ir?
* Kā runāt ar vīrieti, lai viņš ieklausītos, atvērtos un atbalstītu Tevi?
* Kā vadīt vai ietekmēt vīrieti, nepārņemot “mātes” lomu?
* Kā atgūt intimitāti un seksuālo degsmi attiecībās?
* Kā izpaust savu mīlestību pret vīriet, lai viņš nenobītos un paliktu Tev atvērts un pieejams?
*Kur sievietes pieļauj kļūdas komunikācijā ar vīrieti?
* Jautājumi un atbildes

🏆SWAMI ANAHATA
Daudzi Anahatu Pasaulē pazīst kā reto tantras pasniedzēju, kurš dalās savā 20 gadu pieredzē un vada grupas tieši vīriešiem, meklējot atbildes par tik ļoti komfrontēto Vīrišķības lomu mūsdienās. Taču nu jau vairākus gadus, pētot attiecību, seksualitātes un mīlestības fenomenus, apgaismo pārus, individuālos patiesības meklētājus, kā arī apmāca jaunos tantras pasniedzējus.
Patiess meistars Sevis izzināšanā, meditācijās un apzinātībā. Viņa nodarbībās iespējams gan ieskatīties savas zemapziņas apslēptākajās dzīlēs, gan saņemt veselīgu humora un prieka devu.

CENA: 45 EUR (*30 EUR piesakot savu dalību līdz 04.09.2020)

*03.septembra lekcijā BRĪVU VIETU NAV, tāpēc iespēja pieteikties uz PAPILDLEKCIJU 05.septembrī 12:30-15:00

Piesakies