Retrīts: Vīrišķais - Sievišķais. Polaritāšu deja.

Informācija Par Retrītu

POLARITĀTE ir magnētisms, dzirksts, pievilkšanās, kas notiek starp vīrišķo un sievišķo enerģiju. Mūsdienu dzīvesveids un seno zināšanu trūkums izjauc šo dabisko polaritātšu deju un attālina no potenciāli vienas no spēcīgākajām garīgās transformācijas iespējām.

♋️ Šis retrīts – iekšējs ceļojums, kas ietver sevī senās tantriskās (individuālās un pāru) meditācijas, elpošanas, ķermeņa kustības un deju prakses, emocionālu atbrīvošanos, neirozinātniski pierādītas tehnikas, kas ļauj dziedināt Savu iekšējo bērnu, vīrieti un sievieti, kā arī praktisku informāciju/izpratni, kas palīdzēs turpmākajai dzīvei veidot harmonisku savienību starp vīrišķo un sievišķo, lai abi spētu realizēt savu patieso dzīves potenciālu.

♋️ Teorētiska informācija un praktiskas meditācijas, lai izprastu:
* Vīrišķās/Sievišķās enerģijas pamatprincipus
* Kas notiek enerģētiski, kad tie abi satiekas mīlestības dejā
* Kā savienoties ar savu īsteno sievišķo/ vīrišķo spēku
* Ko vīrietis/sieviete patiesībā vēlas no sievietes/vīrieša
* Kā veiksmīgi atrisināt saspīlētas situācijas ar pretējo dzimumu
* Kā mīlēt un nezaudēt savu brīvību
* Kā dzīvot, lai abi būtu laimīgi un patiesi apmierināti

Iepriekšēja pieredze nav nepieciešama. Laipni gaidīts ikviens – ar vai bez pāra.

🏆SWAMI ANAHATA
Daudzi Anahatu Pasaulē pazīst kā reto enerģētisko prakšu pasniedzēju, kurš dalās savā 20 gadu pieredzē un vada grupas tieši vīriešiem, meklējot atbildes par tik ļoti komfrontēto Vīrišķības lomu mūsdienās. Taču nu jau vairākus gadus, pētot attiecību, seksualitātes un mīlestības fenomenus, apgaismo pārus, individuālos patiesības meklētājus, kā arī apmāca jaunos enerģētikas pasniedzējus.

Patiess meistars Sevis izzināšanā, meditācijās un apzinātībā. Viņa nodarbībās iespējams gan ieskatīties savas zemapziņas apslēptākajās dzīlēs, gan saņemt veselīgu humora un prieka devu.

Programma:

  • 11. Septembris 18:00-21:00
  • 12. Septembris 10:00-21:00
  • 13. Septembris 10:00-18:00

CENA: 335 EUR (*235 EUR Piesakot Dalību Līdz 09.09.2020)

Piesakies